מוצרי שטיפה בחירום | משטפות עיניים | מקלחות חירום | Speakman

כמעט בכל תחומי התעשייה והמעבדות קיים הסיכון התמידי להחשף לחומרים מסוכנים, בין אם התזה קלה או חשיפה משמעותית. התקנים מחייבים את המפעל להחזיק בציוד תגובה ראשוני לחירום - משטפות עיניים, מקלחות לשטיפה בחירום ועוד מוצרי תגובה ראשונית.  

מגן אופטיק מייצגת בישראל את המותג האמריקאי Speakman, המתמחה כבר שנים במוצרי שטיפה בחירום לתעשייה ומעבדות. המוצרים של ספיקמן ברמה הגבוהה ביותר, הרבה מעבר למענה על תקנות וחוקים - ומקנים ראש שקט למעסיק בסביבת העבודה המסוכנת. 

פתרונות שטיפה בחירום

קו המוצרים של SpeakMan תוכנן ויוצר להיות בעל איכות גבוהה ביותר - מהפרטים הקטנים דרך העיצוב הטכנולוגי והתקינה המחמירה. קיים קו מוצרים של משטפות ומקלחות עשויות נירוסטה לסביבות נקיות כמו תעשיות המזון ומעבדות. 

סביבת העבודה במפעל ובתעשייה היא מסוכנת ומתאגרת, ודורשת פתרונות ציוד בטיחות וחירום. על מנת להבטיח פעילות סדירה, נוחה ובטוחה של העובד תוך כדי עמידה בדרישות כללי הבטיחות,  קיים צורך בציוד בטיחות, וכמו כן משטפות עיניים ומקלחות חירום. במגן אופטיק אנחנו מביאים לכם את מוצרי השטיפה בחירום האיכותיים מבית SPEAKMAN במגוון רחב של פתרונות, דגמים והתאמות. המערכות של ספיקמן עומדות בתנאי קיצון של חום וסביבה, טכנולוגיות, ובעלות תקינה מחמירה. 

למידע נוסף וייעוץ בנושא ציוד בטיחות נדרש, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או לגלוש באתרנו לעוד אינפורמציה.