ציוד נעילה ותיוג | מגוון פתרונות נעילה בטיחותית ותקנית לתעשייה

בשל השיעור הגבוה של תאונות עבודה הנגרמות על ידי ארגון לקוי, הפעלת מכונות לא מבוקרת ושחרור לא מבוקר של אנרגיה, הפחתת התאונות התעשייתיות הופך לאחד הנושאים הקריטיים ביותר על סדר היום. מנגנוני נעילה ותיוג (סימון) הם הליך בטיחות מתוכנן המבטל את אספקת האנרגיה של מכונות וציוד תעשייתי על ידי בקרה, בזמן מתן שירות, עבודות תחזוקה או תיקונים הנמצאים בתהליך. את רוב המקרים של תאונות העבודה ניתן למנוע על ידי תהליכים תקינים של נעילה ותיוג.

מגן אופטיק מייצגת בישראל את חברת Boshi. החברה היא יצרנית מקצועית המתמחה במנעולי בטיחות, תוויות, סימונים ושילוט בטיחות. החברה מבצעת מחקר ופיתוח כדי לענות על הצרכים המתפתחים של השוק והלקוחות. בעזרת החדשנות והאיכות של המוצרים, החברה מציעה מגוון רחב של מנעולים ומוצרים נוספים.

המנעולים מגיעים גם בדגמים תרמו-פלסטיים, אשר אידיאליים למניעת התחשמלות, היווצרות ניצוץ וקשת חשמלית. 

פתרונות ציוד נעילה ותיוג

סביבת העבודה במפעל ובתעשייה היא מסוכנת ומתאגרת, ודורשת פתרונות ציוד בטיחות ונעילה מאורגנת ונוחה. על מנת להבטיח פעילות סדירה, נוחה ובטוחה של המפעל תוך כדי עמידה בדרישות כללי הבטיחות,  קיים צורך בציוד נעילה ותיוג. במגן אופטיק אנחנו מביאים לכם את מוצרי הנעילה והתיוג האיכותיים מבית Boshi, במגוון רחב של פתרונות, צבעים, דגמים והתאמות.

למידע נוסף וייעוץ בנושא ציוד בטיחות נדרש, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או לגלוש באתרנו לעוד אינפורמציה.