חברת martor ממוקמת בסולינגן שבגרמניה - ובמשך יותר מ-70 שנה מייצרת סכינים לשימושים מיוחדים וסכיני בטיחות מהאיכותיים בשוק. החל מהעיצוב ההיי-טקי של הסכינים, דרך הארגונומיה הנוחה שגורמת לעובד לרצות לזנוח את הסכין הקודמת ועד השימוש המתקדם בטכנולוגיות הגנה מתקדמות - martor מצליחה להוביל את שוק סכיני הבטיחות האיכותיות ללא מתחרים. יחד עם מחירים תחרותיים ושירות תמיכה יוצא מן הכלל, סכיני הבטיחות של martor יובילו את המפעל שלכם להיות מקום בטוח לעובדים. 

סכין בטיחות שונה מסכין רגילה בכך שהיא שומרת על ידיו וגופו של המשתמש ממגע בלתי מתוכנן עם הלהב שעשוי לגרום לחתך או פציעה. מנגנון ההגנה האינטגרלי בסכין בטיחות פועל באחת מ-2 שיטות: 
השיטה הראשונה היא שמבנה וצורת ראש וחוד הסכין הם כאלו שאין חלק בגוף המשתמש שיכול לבוא במגע עם להב הסכין. יחד עם זאת ניתן לבצע עבודות חיתוך מיוחדות כמו פתיחת אריזות, חיתוך סלילי דבק ועוד.
השיטה השניה היא מנגנון קפיצי ששומר תמיד את להב הסכין נסתר ומאובטח בתוך ידית האחיזה. כדי לבצע חיתוך באמצעות הסכין על העובד ללחוץ על משבת שדוחף את להב הסכין אל מחוץ לידית ולבצע מגע עם החומר. כל זמן שהעובד אוחז בסכין ומפעיל לחץ מכיוון להב הסכין כלפי משטח העבודה, הלהב נשאר מחוץ לידית ואפשר לבצע חיתוך. אם הופסק הלחץ על הסכין בסיום פעולת החיתוך (בכוונה) או בהחלקה לא מתוכננת של ידו של המשתמש (בטעות), תוך שבריר שניה נסוג הלהב חזרה לתוך מקומו בתוך ידית האחיזה. באופן זה, נמנעה תאונת עבודה מסוכנת.

סכיני בטיחות

סכיני הבטיחות של martor מספקות הגנה מעולה ואיכות יוצאת דופן בשוק- עם התאמה אישית לכל יישום ומגוון רחב של צורות ודגמים. מסכיני בטיחות קפיציים, דרך סכינים מותאמות לתעשיית המזון וגלאי מתכות ועד פטנטים ייחודיים של להב נסוג - סכין של martor היא המענה האולטימטיבי לאפליקציה המסוכנת של חיתוך וגזירה בעבודה.

להבים

חברת martor מציעה למעלה מ-200 סוגי להבים לסכיני הבטיחות שהיא מייצרת. בעזרת המבחר הענק והאיכות הבלתי מתפשרת של הלהבים, ניתן להבטיח התאמה מושלמת ליישום הנדרש אצלכם במפעל.
אנו במגן אופטיק ייבואני סכיני הבטיחות של martor כבר שנים ארוכות ועובדים בשיתוף פעולה צמוד לחברה בגרמניה. על ידי כך אנו יכולים לספק את מגוון הדגמים שיש לחברת מארטור להציע, יחד עם שירות טכני והצעות אטרקטיביות. בעזרת משלוחי אוויר מדי שבוע זמן האספקה של הסכינים הוא מיידי. סכיני הבטיחות של מרטור מאפשרות הגנה מקסימלית לעובדים ןמשלבים נוחות מירבית שגורמת לעובד לרצות לעבוד עם הסכין, ולא להמנע ממנה בגלל חוסר ארגונומיה או חיתוך בעייתי.

למידע נוסף ומעמיק אנו ממליצים בחום על האתר של חברת martor - אתר פשוט, נוח ואינפורמטיבי. לחצו כאן לכניסה לאתר