פתרונות הגנת סביבה ואחסון | Justrite

חברת Justrite ארה"ב הינה אחת היצרניות הוותיקות בעולם בתחום אחסון חומרים מסוכנים. מאז 1906 מייצרת החברה פתרונות אחסון לחומרים מסוכנים, חומרים דליקים, חומצות ובסיסים ועוד. הפתרונות המיוצרים על-ידי חברת Justrite ארה"ב הינם מהמתקדמים בעולם ומסייעים ללקוחות החברה למזער סיכונים בחשיפה לא מוגנת לכימיקלים מסוכנים, מניעת שריפות ושיפור היעילות בעבודה. מוצרי החברה איכותיים ועומדים בתקנים העדכניים והמחמירים ביותר. בין מוצרי החברה ניתן למצוא פתרונות כגון מכלי אחסון ומשפכים, פתרונות לאחסון חומרים מסוכנים מחוץ למבנה ובתוך המבנה, מאפרות בטיחות, מאצרות קשיחות ונפרשות, מוצרי ספיגה לטיפול בנזילות ושפכים לא מתוכננים.

מגן אופטיק היא המפיצה המורשית הבלעדית של חברת Justrite בישראל במשך שנים. לצד ההפצה של המוצרים האיכותיים של ג'אסטרייט, החברות משתפות פעולה על בסיס יומיומי כדי לתת פתרונות מגוונים ללקוחות בישראל. החברה האמריקאית מספקת אחריות, התאמה אישית, שירות וגישה למידע רב כדי למצוא את הפתרון האולטימטיבי יחד עם השירות של מגן אופטיק. 

 לאתר Justrite   מדריכים וטיפים לעבודה עם חומרים מסוכנים   פתרונות אחסון Justrite

סוכני המכירות שלנו, שעברו הדרכות בארץ ובחו"ל על המוצרים של Justrite, מביאים שנים שלניסיון במכירות ושירות לתעשייה בכל הנוגע לעבודה, אחסון ובטיחות עם חומרים מסוכנים. את הפתרונות שלנו אנו מציעים מחוץ למסגרת ולקטלוג- ויודעים לעשות התאמה אישית לכל לקוח ולכל פתרון, ביחד עם תמיכה טכנית מעובדים מוסמכים ותמיכה רחבה של חברת Justrite. 

מגן אופטיק איכות הסביבהסביבת העבודה במפעל ובתעשייה עלולה להיות מסוכנת כאשר המודעות לבטיחות נמוכה או כאשר משתמשים בציוד בטיחות לא מתאים, בתקנות, תקנים ואיכות. אנחנו במגן אופטיק מציעים איכות בלתי מתפשרת בציוד בטיחות בכלל ומוצרי הגנת הסביבה בפרט. למידע נוסף, צרו איתנו קשר.