משקפי מגן 3M

משקפי מגן מבית 3M | הגנה מירבית, נוחות וסגנון

מוצרי הגנת הראייה מבית 3M מספקים הגנה מירבית לעין, ממספר רב של סכנות – חלקיקים, אבק, גזים, כימיקלים ועוד. ההגנה המירבית תחת התקן אירופאי EN 166 למשקפי מגן לא באה על חשבון עיצוב מעניין, שמכניס סגנון וטכנולוגיות חדישות. המבחר העצום של משקפי מגן במגן אופטיק מאפשר ללקוח התאמה מושלמת לסוג הסכנה, לסגנונו האישי ולנוחות.

מוצרי בטיחותמשקפי המגן של 3M מותאמות בעיצובן לשימוש בנוסף מוצרי בטיחות נוספים כמו אוזניות נגד רעש, מסיכות נשימה וכובעי מגן.

בזמן העבודה העובד חשוף לשלל סכנות המאיימות על בטיחותו ועיניו. לא משנה איפה העובד פועל, עיניו דורשות הגנה תיקנית וראויה. בעזרת מגוון סגנונות, עדשות, מסגרות ואביזרים – נוכל להתאים לו את המשקף הראוי.

 

עולם משקפי המגן הוא מגוון ורחב. משקפי גוגלס לכימיקלים, משקפי מגן טקטיות לירי, משקפיים בעלות עדשה המתאימה לעבודה בסביבה מסנוורת או לעבודה במקום סגור.

למידע נוסף אודות סוגי משקפי המגן בחרו את סוג ההגנה הנדרש:

 משקפי מגן 3M במגוון עדשות  3M משקפי מגן אופטיות במרשם  משקפי מגן אטומות גוגלס
 משקפי מגן  משקפי מגן אופטיות  משקפי מגן אטומות (גוגלס)

 

כל עדשות משקפי המגן של 3M מסננות קרינת UVA, UVB ו-UVC, קרינה על סגולית הפוגעת בעין ועלולה לגרום לעיוורון. חשוב להבין – רוב משקפי המגן בשוק מתויגות כמסננות קרינת UV, אך הכוונה היא לרוב לקרינה מסוג UVA. למידע נוסף אודות הקרינה המסוכנת וההגנה המסופקת על ידי המשקפיים של 3M, לחצו כאן.

המלצות נוספות לבחירת משקפי מגן מסננות קרינה לפי אתר המוסד לבטיחות וגיהות.

משקפי מגן 3Mסביבת העבודה במפעל ובתעשייה היא מסוכנת ומתאגרת. פתרונות הגנת העיניים ומשקפי המגן של 3M מאפשרים למעסיק לדאוג לבטיחות העובדים באחריות, תחת הקפדנות של התקינה האירופאית, בסגנון עיצובי ובמחירים הוגנים.

למוצרי בטיחות נוספים מבית 3M

למידע נוסף על הגנת עיניים במגן אופטיק