אוזניות נגד רעש 3M Peltor X Series | פתרון מושלם לעולם רועש

אוזניות מגן ™3M™ Peltor מסדרה X משלבות את כל הצרכים שלכם – כמו שום אוזניות בעבר. הגנה מעולה ויוצאת דופן עם נוחות אולטימטיבית. האוזניות נותנות מענה פשוט למקומות העבודה הרועשים ביותר. בעזרת מאפייני עיצוב וקלות בלתי רגילה, בקושי תשימו לב שאתם לובשים אותם.

banner x series peltor 3m אוזניות נגד רעש באנר X

זהו עולם רועש. מכונות, מנועי מטוסים וספינות, אזורי תעשייה ומפעלים יוצרים רעש מסוכן לטווח הקצר ולטווח הארוך. בעזרת הפיתוח של האוזניות מסדרת X של 3M, אנחנו נמצאים צעד נוסף לקראת פתרון הגנת השמיעה האולטימטיבי.

רמת מיגון ונוחות שעוד לא הכרתם

הגנת שמיעה מגן אופטיק™3M™ Peltor היא החברה המובילה בתחום ציוד להגנת השמיעה, המיועד לבטיחותם ולנוחותם של עובדים. עמודי התווך של המוצרים של 3M הם הגנה, נוחות ועיצוב.

אוזניות Peltor X מבוססות על שיטות הנחתת רעשים פורצות דרך שמעולם לא נראו בעבר, הן מספקות רמת הנחתה ללא תחרות. דגם הX5 לדוגמה, מספק הנחתה של כ-37db, ההנחתה הגבוהה בעולם אוזניות המגן.

האוזניות עמידות ביותר בעזרת מבנה מחומרי פלדת אל-חלד מצופה פלסטיק. מבנה האוזניה מבודד ללא מתכת חשופה. בעזרת מבנה הקשת, ישנה הקלה בלחץ שנוצר על הראש וכמו כן בהתחממות הראש.

קטלוג אוזניות מסדרת 3M PELTOR X

אוזניות נגד רעש משולבות עם כובע מגן של חברת 3Mעיצוב מיוחד וקלות לשימוש וכיוון – וגם עם חיבור קסדה

האוזניות בעלות משקל קל ופרופיל דק במיוחד ומספקות הגנת שמיעה מהטובה בעולם, לפי רמות ודרישות הלקוח. האוזניות מגיעות במגוון דגמים כדי להתאים את המוצר לסכנת הרעש החזק.

העיצוב המעניין והחדשני מאפיין את האוזניות מסדרת X. המאפיינים הללו חשובים לאינטרקציית המשתמש. אוזניות קלות ומעוצבות לא נחשבות כמעמסה על העובד, ואין לו בעיה להשתמש בהן גם במשמרות של שעות ארוכות.

כל האוזניות המגן מסדרת X מגיעות גם בדגמים עם חיבור קסדה, לכל כובעי המגן שנמכרים במגן אופטיק. בנוסף, האוזניות יכולות להגיע כחלק מערכת הגנת הראש הכוללת קסדת בטיחות ומגני פנים שונים.

הגנת רעש במגן אופטיק     אוזניות מגן של 3M מסדרת Optime     אוזניות תקשורת במגן אופטיק

דגמי האוזניות:

Peltor_X1_3M אוזניות נגד רעש Peltor_X2_3M Peltor_X3_3M Peltor_X4_3M Peltor_X5_3M
דגם X1 X2 X3 X4 X5
מספר קטלוגי XA007706956 XA007706931 XA007706915 XA007706899 XA007706873
הנחתת רעש  27db 31db 33db 33db 37db
הנחתה לדגם חיבור קסדה 26db 30db 32db 32db 36db
תיאור הנחתה רגילה, דקות וקלות משקל אוזניות קלות, הנחתה בינונית הנחתה גבוהה, קלות משקל הנחתה גבוהה ודקות במיוחד הגנת הרעש הגבוהה בשוק האוזניות.

 

קסדה 3M G3000 עם מגן פנים ואוזניות
קסדה 3M G3000 עם מגן פנים ואוזניות X

סביבת העבודה במפעל ובתעשייה היא מסוכנת ומתאגרת. פתרונות הגנת השמיעה של 3M מאפשרים למעסיק לדאוג לבטיחות העובדים באחריות, תחת הקפדנות של התקינה המתאימה, בסגנון עיצובי ובמחירים הוגנים.

למידע נוסף וייעוץ בנושא הגנת שמיעה, כולל מדידות של רעש באזור העבודה שלכם –  אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או לגלוש באתרנו.

למוצרי בטיחות נוספים מבית 3M

למידע נוסף על הגנת שמיעה במגן אופטיק