הגנת רעש לתינוקות וילדים  3M PELTOR KIDS

אוזניות נגד רעש לילדים | 3M Peltor Kids

אנחנו חיים בעולם תוסס ורועש, בו אנו וילדינו מפתחים רגישות לרעשים גבוהים ויומיומיים פשוטים כמו מוזיקה, תנועת מכוניות, הגברה ועוד. חשיפה לרעש, אפילו ללא כאב פיזי מורגש – היא מסוכנת ופוגעת בשמיעה לטווח ארוך. אצל ילדים ותינוקות המצב PELTOR KIDS 3M EAR MUFFS אוזניות נגד רעש לילדים פלטוררגיש עוד יותר, ומצריך התמודדות ראויה מצד ההורים.
כדי להתמודד עם הרעש במקומות סגורים או ציבוריים, חברת 3M מציגה את האוזניות פלטור קידס המותאמות במיוחד לגילאים צעירים. האוזניות מסייעות לצמצם את החשיפה לרמות מסוכנות ומטרידות של רעש וצלילים. אוזניות המגן הפסיביות Peltor™ Kid‎‏ של ‎3M‎‏ מגיעות בצבעים זוהרים עם קשת ראש נוחה. אוזניות אלו מיועדות במיוחד למשתמשים צעירים, כולל ילדים ותינוקות, להגנה נגד רמות מתונות של רעש במצבים יומיומיים כגון פעילויות חברה ופנאי – חתונות, אירועי מוזיקה, הופעות, פסטיבלים ועוד.

לרכישת אוזניות נגד רעש לילדים לחצו כאן!

PELTOR KIDS אוזניות נגד רעש לילדים 3Mעיצוב האוזניות מודרני ומסוגנן, כולל צבעים זוהרים, וכל זאת עם רמת נוחות גבוהה ויציבה, שבין השאר מונעת הצטברות חום ולחות בתוך פנים האוזניות. הריפוד הרך של האוזניות מבטיח שימוש ארוך ונעים של הילדים. האוזניות מנחיתות עד כ27 דציבלים (SNR) ומגיעות בצבע ירוק נאון (XH001678487) או בצבע ורוד (XH001678495). ניתן לרכוש בחנות הוירטואלית שלנו עם משלוחים לכל חלקי הארץ.

 

ציוד בטיחות מבית 3Mחברת מגן אופטיק היא הייבואנית הבלעדית של אוזניות Peltor Kids לישראל – ומבטיחה לכם שירות, תמיכה, מידע ומחירים הוגנים.

סביבת חיינו עלולה להיות מסוכנת ומתאגרת, בחיי הפרטיים ובעבודה. פתרונות הגנת השמיעה של 3M מאפשרים לכם לדאוג לבטיחותכם ובטיחות ילדיכם באחריות, תחת הקפדנות של התקינה המתאימה, בסגנון עיצובי ובמחירים הוגנים.

למידע נוסף וייעוץ בנושא הגנת שמיעה –  אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או לגלוש באתרנו.

למוצרי בטיחות נוספים מבית 3M   למידע נוסף על הגנת שמיעה במגן אופטיק