אטמי אוזניים ™3M E-A-R | אטמי האוזניים הנמכרים בעולם

אטמי האוזניוות של 3M EAR הם המפורסמים והנפוצים בעולם. במגן אופטיק תוכלו למצוא מגוון רחב של עשרות דגמי אטמי אוזניים, מהיצרן האיכותי בעולם. אטמי האוזניים באים במגוון צורות למגוון יישומים וצרכים של העובד. לצורך ההגנה המושלמת, הפיתוחים והטכנולוגיה של 3M באים לידי ביטוי בעזרת מיכשור מתקדם ונוחות לא מתפשרת.

אטמי אוזניים באנר 3M EAR PLUGS

לאטמי האוזניים מאפיינים שונים – חד או רב פעמיים, עם חוט מחבר או אפילו עם קשת מחברת – כל אלו כדי להתאים לך את האטם המושלם לצורך הגנה ונוחות.

EAR PLUGS 3M אטמי אוזנייםרמת נוחות והגנת שמיעה מיטבית

אטמי האוזניים של 3M מציעים פרקטיקה מיטבית לצד הגנה מירבית. הנוחות של האטמים מאפשרת לעובד משמרת עבודה מלאה ללא הפרעות, וללא הסכנה שהעובד לא ישתמש באטמים בגלל חוסר התאמה ונוחות.

ההתאמה של אטם היא קריטית להגנה שהוא מספק. הטכנולוגיה של 3M מאפשרת התאמה מושלמת בעזרת דגמים שונים, וכך מבטיחה הגנה מיטבית.


 

מגן אופטיק מייבאת עשרות דגמי אטמי אוזניים מבית 3M EAR. להלן מספר דגמים פופולאריים:
תמונה תיאור האטמים הנחתת רעש
 אטמי אוזניים 310-1009 3M SUPERFIT  3M E-A-R Classic SuperFit – אטמי אוזניים צהובים בצורת חבית (גליל) עם טבעת התאמה כתומה ללבישה נכונה. כל זוג אטמים חד פעמיים מגיע באריזת קרטון נפרדת לשמירה על היגיינה, ונוחות מירבית לעובדים. עשויים חומר דוחה להבות ונגד לחות.

מק"ט 310-1009

 30db
 אטמי אוזניים 312-1201 EAR CLASSIC 3M  3M E-A-R Classic – האטמים החד פעמיים הפופולאריים בעולם. זולים, מגיעים בצורת חבית (גליל). כל זוג מגיע באריזת ניילון נפרדת לשמירה על היגיינה. עשויים מספוג פוליאוריתן שחוזר לצורתו המקורית. עשויים חומר דוחה להבות ונגד לחות. מגיע גם בדגם עם חיבור שרוך.

מק"ט 312-1201

 29db
 312-1250 EARSOFT אטמי אוזניים 3M  3M E-A-Rsoft Yellow Neons –  אטמים חד-פעמיים ספוגיים בעלי רמת הגנה גבוהה. בצבע צהוב נאון, מגיעים בצורה מחודדת, קלה לחדירה ונוחה לשימוש. כל זוג מגיע באריזת ניילון נפרדת לשמירה על היגיינה. הצורה המחודדת נוחה למרבית המשתמשים. מגיע גם בדגם עם חיבור שרוך.

מק"ט 312-1250

 33db
 EAR PLUGS 3M אטמי אוזניים 3M E-A-R UltraFit – אטמי אוזניים רב פעמיים צהובים עם שרוך, מסיליקון איכותי, בצורת שלושה-עוגנים, קלים ונוחים לחדירה ושימוש. כל זוג מגיע באריזת ניילון נפרדת לשמירה על היגיינה – ניתן להזמין כל זוג אטמים בקופסת פלסטיק (כמו בתמונה). השרוך מונע נפילות של אטמים לפס היצור.

מק"ט 340-4014

 25db
 אטמי אוזניים קשת 3M EAR PLUGS BANDED 3M E-A-R Banded Earplugs אטמי אוזניים בצורת קשת ראש, רעיון חדשני ונוח. את האטמים עצמם ניתן להחליף וכך לשמור על הקשת לשימוש רב פעמי. עיצוב ארגונומי ומסוגנן. בעזרת השימוש בקשת לא נוגעים באטמים עצמם ושומרים על הגיינה, וכמו כן האטמים לא יכולים ליפול בסביבת העבודה.

מק"ט XA007700561

 28db
 3m earsoft metal detectable אטמי אוזניים עם מתכת לגילוי 3M E-A-R E-A-Rsoft™ Metal Detectable Earplugs – אטמי אוזניים בהירים בצורה מחודדת, קלים לחדירה ונוחים לשימוש. בתוך האטם יש כדור פלדה, שנועד לגילוי האטם במקרה של נפילה לפס ייצור (למשל בתחום המזון).
כל זוג מגיע באריזת ניילון נפרדת לשמירה על היגיינה.מק"ט70071513850     
 32db
Classic_disp_3M_מתקן אטמי אוזניים
דיספנסר – מתקן אטמי אוזניים לחלוקה נוחה והגיינית

 

סביבת העבודה במפעל ובתעשייה היא מסוכנת ומתאגרת. פתרונות הגנת השמיעה של 3M מאפשרים למעסיק לדאוג לבטיחות העובדים באחריות, תחת הקפדנות של התקינה המתאימה, בסגנון עיצובי ובמחירים הוגנים.

אטמי האוזניים, למרות היותם מוצר פשוט וזול – קריטיים להגנה על העובד מרעש מזיק. ההתאמה של האטם לאוזן חשובה ביותר.

למידע נוסף וייעוץ בנושא הגנת שמיעה, כולל מדידות של רעש באזור העבודה שלכם –  אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או לגלוש באתרנו.

 הגנת רעש במגן אופטיק למוצרי בטיחות נוספים מבית 3M